CD75NP-101KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD75NP-101KC
JLCPCB Part #
C2454980
Package
SMD,7.8x7mm
Description
100uH 430mΩ 720mA ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS