CDRH10D60BT150NP-1R3NC
MFR.Part #
CDRH10D60BT150NP-1R3NC
JLCPCB Part #
C17697064
Package
SMD,10.3x10mm
Description
1.3uH 11.3A 17A 6.2mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,10.3x10mm Power Inductors ROHS