CDRCH12D78BNP-470MC
MFR.Part #
CDRCH12D78BNP-470MC
JLCPCB Part #
C7228542
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
2.4A 4.6A 47uH 93mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS