CD73NP-150MC
MFR.Part #
CD73NP-150MC
JLCPCB Part #
C2639294
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.24A 15uH 80.3mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS