CR75NP-151KC
MFR.Part #
CR75NP-151KC
JLCPCB Part #
C2639566
Package
SMD,7.8x7mm
Description
150uH 580mA 640mΩ ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS