CDEIR6D31FNP-1R0NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDEIR6D31FNP-1R0NC
JLCPCB Part #
C2456085
Package
SMD,7.3x6.8mm
Description
1uH 7.3mΩ 7.4A 7.7A ±30% SMD,7.3x6.8mm Power Inductors ROHS