CPFC74NP-CB10M4
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CPFC74NP-CB10M4
JLCPCB Part #
C212262
Package
SMD-4P,7x5.5mm
Description
100MΩ 1kΩ@10MHz~100MHz 2 200V 600mΩ SMD-4P,7x6.4mm Common Mode Filters ROHS