CDR10D48MNNP-6R6NC
MFR.Part #
CDR10D48MNNP-6R6NC
JLCPCB Part #
C2455181
Package
SMD,10x10mm
Description
18mΩ 5.7A 6.6uH 7.1A ±25% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS