GGC4R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GGC4R500
JLCPCB Part #
C6049978
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.8pF~4.5pF 500@20MHz 7.92mm 插件 Trimmers, Variable Capacitors ROHS