GWC4R500
Extended
Manufacturer
Sprague Goodman Elec
MFR.Part #
GWC4R500
JLCPCB Part #
C6266416
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 0.6pF~4.5pF 2000@250MHz 7.9mm Plugin Trimmers, Variable Capacitors ROHS