GSXD120A004S1-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GSXD120A004S1-D3
JLCPCB Part #
C7281979
Package
SOT-227
Description
1.5kA 1mA@45V 2 Independent 240A 45V 700mV@120A SOT-227 Schottky Diodes ROHS