GSXD050A015S1-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GSXD050A015S1-D3
JLCPCB Part #
C6266472
Package
SOT-227
Description
150V 2 Independent 3mA@150V 880mV@50A SOT-227 Schottky Diodes ROHS