GSXD120A008S1-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GSXD120A008S1-D3
JLCPCB Part #
C6050366
Package
SOT-227
Description
1.5kA 1mA@80V 2 Independent 240A 80V 840mV@120A SOT-227 Schottky Diodes ROHS