GHXS010A060S-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GHXS010A060S-D3
JLCPCB Part #
C6627046
Package
SOT-227
Description
-55℃~+175℃ 1.5V@10A 100uA@600V 10A 110A 2 Independent 600V SOT-227 SiC Diodes ROHS