GHXS050B065S-D3
Extended
Manufacturer
SemiQ
MFR.Part #
GHXS050B065S-D3
JLCPCB Part #
C5645974
Package
SOT-227
Description
1.6V@50A 125uA@650V 2 Independent 650V 95A SOT-227 SiC Diodes ROHS