PK0608-220MB
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
PK0608-220MB
JLCPCB Part #
C400298
Package
Plugin,D7.5xL11mm
Description
1.4A 22uH 62mΩ Unshielded Inductor ±20% 插件,D7.5xL11mm Power Inductors ROHS