SMMS1360-220M
MFR.Part #
SMMS1360-220M
JLCPCB Part #
C6849488
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
22uH 38mΩ 5A 8A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS