SMRH5D28-3R3NT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMRH5D28-3R3NT
JLCPCB Part #
C261495
Package
SMD,6x6mm
Description
2.4A 24mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS