SMNR6045-102MT
MFR.Part #
SMNR6045-102MT
JLCPCB Part #
C467148
Package
SMD,6x6mm
Description
1mH 300mA 300mA 5.85Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS