RM3216B-103/203-NWWP10
MFR.Part #
RM3216B-103/203-NWWP10
JLCPCB Part #
C1739414
Package
SMD-4P,1.6x3.2mm
Description
10kΩ、20kΩ 2 4 63mW ±0.05% ±10ppm/℃ SMD-4P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS