PRG3216P-3321-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-3321-B-T5
JLCPCB Part #
C1715857
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS