HRG3216P-7501-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-7501-B-T5
JLCPCB Part #
C3914027
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS