RG3216V-1070-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1070-B-T5
JLCPCB Part #
C4069216
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS