RM2012B-202/503-PBVW10
MFR.Part #
RM2012B-202/503-PBVW10
JLCPCB Part #
C5725663
Package
0805
Description
2 2kΩ、50kΩ 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Resistor Networks, Arrays ROHS