RM2012B-102/503-PBVW10
MFR.Part #
RM2012B-102/503-PBVW10
JLCPCB Part #
C1737641
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
1kΩ、50kΩ 2 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS