RM2012B-103/203-NWWP10
MFR.Part #
RM2012B-103/203-NWWP10
JLCPCB Part #
C7343307
Package
0805
Description
10kΩ、20kΩ 2 4 50mW ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Resistor Networks, Arrays ROHS