RM2012B-202/403-PBVW10
MFR.Part #
RM2012B-202/403-PBVW10
JLCPCB Part #
C1737172
Package
SMD-4P,1.3x2mm
Description
2 2kΩ、40kΩ 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ SMD-4P,1.3x2mm Resistor Networks, Arrays ROHS