RM2012B-103/603-PBVW10
MFR.Part #
RM2012B-103/603-PBVW10
JLCPCB Part #
C7288421
Package
0805
Description
10kΩ、60kΩ 2 4 50mW ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Resistor Networks, Arrays ROHS