RL3720WT-R040-G
MFR.Part #
RL3720WT-R040-G
JLCPCB Part #
C2088795
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 1W 40mΩ Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS