RG1005N-2051-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-2051-W-T1
JLCPCB Part #
C4182338
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS