HRG3216P-6192-B-T1
MFR.Part #
HRG3216P-6192-B-T1
JLCPCB Part #
C4326177
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS