RL3720WT-R030-G
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL3720WT-R030-G
JLCPCB Part #
C1704406
Package
0815
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 1W 30mΩ Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS