RL3720WT-R020-G
MFR.Part #
RL3720WT-R020-G
JLCPCB Part #
C2086169
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+350ppm/℃ 1W 20mΩ Thin Film Resistor ±2% 0815 Chip Resistor - Surface Mount ROHS