RL3264L4-R180-F
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RL3264L4-R180-F
JLCPCB Part #
C4552888
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 180mΩ 1W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS