RG3216V-3741-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-3741-P-T1
JLCPCB Part #
C4171580
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS