RG1005P-7871-W-T5
MFR.Part #
RG1005P-7871-W-T5
JLCPCB Part #
C1721594
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS