SR733ATTER280F
MFR.Part #
SR733ATTER280F
JLCPCB Part #
C2601800
Description
-55℃~+150℃ 1W 280mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS