RG2012V-1371-W-T1
MFR.Part #
RG2012V-1371-W-T1
JLCPCB Part #
C4004707
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS