RG3216V-6340-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-6340-D-T5
JLCPCB Part #
C3977511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS