ERA-8VEB5762V
MFR.Part #
ERA-8VEB5762V
JLCPCB Part #
C20018086
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS