RT1206CRB07160KL
MFR.Part #
RT1206CRB07160KL
JLCPCB Part #
C4191267
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS