RG3216P-54R9-B-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216P-54R9-B-T1
JLCPCB Part #
C1695422
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS