RG1608N-1072-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-1072-W-T1
JLCPCB Part #
C1721277
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS