RG1608P-1962-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-1962-B-T5
JLCPCB Part #
C4128688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS