ERJ-U3RD6042V
MFR.Part #
ERJ-U3RD6042V
JLCPCB Part #
C1882197
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS