RR1220Q-150-D
MFR.Part #
RR1220Q-150-D
JLCPCB Part #
C3940835
Description
-55℃~+125℃ 100mW 15Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS