RR0816P-9761-D-96H
MFR.Part #
RR0816P-9761-D-96H
JLCPCB Part #
C2091248
Description
-55℃~+125℃ 62.5mW 75V 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS