RG1608P-1962-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-1962-D-T5
JLCPCB Part #
C2110861
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS