RG1005R-15R4-D-T10
MFR.Part #
RG1005R-15R4-D-T10
JLCPCB Part #
C2125118
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS