RG3216N-1781-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216N-1781-D-T5
JLCPCB Part #
C1701848
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS